גירושין ושלום בית

 
 

סיום מערכת הנישואין הינה ע"י מתן גט כריתות כדין. הליך אשר מבוצע אך ורק בבית הדין הרבני.

עם זאת, כל ההליך עד לגירושין יכול להתבצע הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני.

יוצא דופן הינו מזונות הילדים, אשר על אף שביה"ד הרבני קונה לו סמכות בעניין, הרי שככלל הוא אינו יכול לחסום את דרכם של הילדים לתבוע את מזונותיהם בבית המשפט לענייני משפחה.

 

עם זאת, במידה ושני בני הזוג מצליחים להגיע להסכם אשר כולל בחובו גם את נושא מזונות הילדים, יוכל ביה"ד הרבני לאשר הסכם זה וליתן לו תוקף של פס"ד ואז לא תוגש תביעה חופפת באותו עניין גם בבית המשפט לענייני משפחה.

הטיפול בהליך הגירושין הינו מורכב מאד. האינפורמציה המפוזרת על-גבי דפי אינטרנט שלמים הינה גדושה, אך לעולם לא תוכל להוות תחליף לעו"ד המתמחה בתחום.

 

עו"ד גולדברג יהונתן הינו עו"ד ונוטריון בעל ותק של 20 שנה בתחום. לצורך עבודתו התמחה גם בהלכה וגם בחוק ומשפט של דיני משפחה.

כמי שעוסק בתחום, הרחיב עו"ד גולדברג את מלאכתו ליתר תתי הנושאים שהינם תוצר לוואי של הגירושין ושל דיני משפחה. 

גירושין ושלום בית
   

לפיכך משרדנו נותן שירות מצוין ללקוחותיו גם בהעברת הזכויות בנכסים שמתבצעת לאחר הגירושין או במהלך שלו"ב, וכן בכל הקשור בדיני ירושות, עיזבונות, מתנות ומקרקעין.

הליך גירושין מסתיים פעמים רבות בחיוב אחד מבני הזוג להעביר את מלוא חלקו בבית המשותף לבן-הזוג השיני. עו"ד רבים מסיימים את תפקידם כאן, ולאחר שנים, כאשר בן הזוג שקיבל את הדירה מבקש למכור את דירתו מתברר לו שהדירה עדין לא רשומה על שמו. על הדירה רובצים עיקולים של בן הזוג השיני, ובעצם לא ניתן בכלל לממש את הזכויות בדירה וזאת על אף שעמד שנים רבות בנטל תשלום המשכנתא.

 

עו"ד גולדברג ממשיך ללוות את הצדדים הלאה, גם לאחר הסכם הגירושין, ודואג להביא את ההסכם לפסים מעשיים. הצעד הבא הוא כמובן ביצוע ורישום העברת הזכויות על הצד המקבל באופן המהיר ביותר, כך שבבוא היום לא ייתקל הצד המקבל במכשול כלשהו בבואו למכור את הדירה. כמו כן מושם דגש מיוחד על הסדרי הראייה ותשלומי המזונות. ההסכם נבחן מבחינה קיומית מעשית.

 

הליווי המקצועי מביא גם בחשבון נכסים אשר שייכים לאחד מבני הזוג עוד קודם הנישואין וכן עיזבונות וירושות השייכות לאחד מבני הזוג או מתנות שהועברו אליו במהלך הגירושין.

כמגשר מוסמך מצליחים הצדדים להגיע פעמים רבות למוסכמות ביניהם גם מבלי להגיע לדיונים ארוכים, מייגעים וממושכים בערכאות הדיון השונות. הגישור מבוצע במשרד, ובמשך מספר פגישות מצליחים הצדדים להגיע להבנות ולהגיע לבית הדין עם הסכם מוכן ומוסכם עליהם. כך מתקצרים ההליכים ונמנעת עוגמת נפש רבה הן לצדדים והן לילדיהם.

 

הצעד הבא שלך בהליך הגירושין הינו פנייה למשרד כעת והתייעצות מיידית. לא כדאי לפעול לבד ולאכול אח"כ רפש.

מאחר ונושא הגירושין הינו נושא עדין ודחוף תוכל למצוא באתר גם את מספר הנייד של עו"ד גולדברג ולהתקשר אליו בכל שעה סבירה.

נשמח לעזור לכם בכל הדרוש, תמיד.

ליצירת קשר לחצו כאן.
 

 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר